Piatky v centre
Ponuka aktivít v Centre aktívneho starnutia je naozaj pestrá – a piatok 22. mája bol toho krásnym dôkazom.
Naši členovia si mohli zacvičiť s Ági, prejsť sa Mestským parkom pri nordic walkingu s Andrejom, vyšívať krásne záložky so Zuzkou alebo si pripraviť chutnú Paellu Mixtru s Ondrejom.
Každý si mohol nájsť to svoje – pohyb, tvorenie, oddych aj dobré jedlo.
Pozrite si aspoň pár fotografií z príjemnej atmosféry piatkových aktivít.

