Tancovali sme štvorylku
Naše centrum sa zapojilo do jubilejného XV. ročníka medzinárodného projektu European Quadrille Dance Festival, ktorý opäť roztancoval Hlavnú ulicu v Košiciach.
Sme veľmi hrdí, že 8 členiek nášho Centra aktívneho starnutia spolu so svojím umeleckým tanečným pedagógom Milankom skvelo reprezentovali naše centrum a boli súčasťou krásneho tanečného podujatia.
Štvorylka spojila generácie, priniesla výbornú atmosféru a ukázala, že tanec, energia a radosť z pohybu nemajú vekové hranice.
Ďakujeme našim tanečníčkam aj Milankovi za krásnu reprezentáciu.
